DSC_2410

Univerzitet “Džon Nezbit “ učestovao je na 14. Sajmu obrazovanja ”EDUfair 2017” u Beogradu. Štand Univerziteta, smešten na centraloj poziciji u hali, bio je jedan od najposećenijih tokom dva dana trajanja sajma . Veliki broj srednjoškolaca, studenta, roditelja i predstavnika medija, imao je priliku da se upozna sa kompletnom ponudom Univerziteta, kako sa osnovnim, tako i sa master i doktorskim studijama.

Preko 100 fakulteta iz Srbije i inostranstva, državnih i privatnih, učestvovalo je na tradicionalnom Sajmu obrazovanja, koji se ove godine odvijao pod sloganom „ŠTA UPISUJEŠ?“. Na svečanom otvaranju, 10. marta, prisustvovao je rektor Univerziteta “Džon Nezbit”, prof. dr Milomir Minić, sa prorektorima, dekanima, profesorima i studentima. Procenjuje se da je tokom trajanja Sajma, beogradski hotel “Crown Plaza” posetilo oko 10.000 ljudi.