image-0-02-05-feb7d8aea5fe6da1fec7d75c6a030f4b10a5dc74e0b6d0ea54770502dcdfac7d-V

Univerzitet “Džon Nezbit” izlagao je na Sajmu obrazovanja „Putokazi“. Sajam je održan od 6. do 8. marta, u hali “Master” Novosadskog sajma. Manifestacija je imala cilj da promoviše obrazovanje za sve, kao i da afirmiše doživotno obrazovanje.

Ove godine su nastupili svi fakulteti Novosadskog univerziteta, kao i tri naučna instituta, privatni fakulteti, visoke i srednje škole sa teritorije Srbije, Ambasada Kanade i Francuski institut u Srbiji.

Univerzitet “Džon Nezbit” imao je zapažen sajamski nastup. Štand Univerziteta je tokom čitavog trajanja sajma posetilo mnoštvo mladih ljudi. Budući student su pokazali veliko interesovanje za osnovne akademske programe, specijalističke, master i doktorske studije na našem univerzitetu.

Otvaranju sajma prisustvovao je prof. dr Nedjo Danilović, zamenik rektora i prorektor za nastavu i upis.