oracle naslovna

Studenti koji su neki od kurseva Oracle Akademije slusali školske 2015/16 i/ili školske 2014/15 godine treba da pošalju mail na oracleacademy@naisbitt.edu.rs i da u mail-u navedu da su zainteresovani za izradu sertifikata na osnovu toga što su kurseve slušali prethodnih skolskih godina.

Nakon toga, studentima će stici mail gde su navedeni sertifikati za koje je student ispunio uslov na osnovu ranije slušanih kurseva. Studenti će biti upućeni u dalju proceduru za izdavanje sertifikata.

Dodela sertifikata održaće se u utorak, 30.5.2017. godine (satnica i lokacija biće naknadno određeni). Svi studenti koji žele da dobiju sertifikat na ovoj dodeli, gore navedeni mail moraju da pošalju najkasnije do 25.5.2017. godine.