Na osnovu izjednacavanja relevatnih ispita sa fakulteta Dzon Nezbit univerziteta sa silabusom ECDL sertifikata u maju 2017. godine, svim sadasnjim i bivsim studentima Dzon Nezbit univerziteta omoguceno je da osim ECDL Start i Core Sertifikata dobiju i druge, naprednije ECDL sertifikate (ECDL Profile, ECDL Advanced, ECDL Expert).

ECDL sertifikacija donosi veliku prednost prilikom zaposljavanja i sveodoci o poznavanju Informaciono-komunikacionih tehnologija kod poslodavaca. Sve vise poslodavaca posedovanje ECDL sertifikata postavlja kao neophodan uslov prilikom apliciranja na slobodno radno mesto.

Ako zelite neki od ECDL sertifikata, postavite upit na ecdl@naisbitt.edu.rs i bice vam odgovoreno u najkracem roku (na osnovu vaseg transkripta o polozenim ispitima videcemo za koje ECDL sertifikate imate uslove i u odgovoru cemo da  navedemo spisak ECDL

sertifikata za koje imate uslove, cenu i instrukcije za placanje).

Za sve nase bivse i sadasnje studente obezbedjena je najniza moguca cena za izdavanje ECDL sertifikata.

Takodje, za detaljnije informacije pogledajte link:  naisbitt.edu.rs/ecdl