Oracle_Academy_n_logo

Oracle Akademija Megatrend univerziteta svake godine organizuje četiri ciklusa besplatnih kurseva iz Java programiranja i Baza podataka.

Prijava za četvrti ciklus besplatnih kurseva iz Java programiranja i Baza podataka,  koji će trajati u periodu januar – mart 2018. godine,  otvorena je od 23. oktobra do 27. decembra 2017. godine.

Svi sadašnji i bivši studenti imaju pravo prijave.

Svaki kandidat u svakom ciklusu može da izabere samo jedan kurs. Svaki ciklus traje tri meseca.

Trenutno se u ponudi nalazi sedam kurseva, i to tri kursa iz oblasti Java programiranja i četiri kursa iz oblasti Baza podataka.

Spisak ponuđenih kurseva

• Java Fundamentals
  • Java Foundations
  •  Java Programming
  •  Database Foundations
  •  Database Design and Programming with SQL
  •  Database Programming with PL/SQL
  •  Oracle Application Express – Application Development Foundations

Kursevi se slušaju online uz dva predavanja u učionici. Student je u toku kursa u obavezi da položi  dva online ispita i da uradi Projekat. Projekti se mogu raditi individualno ili u grupama.

Svi studenti koji uspešno polože online ispite i prezentuju Projekat dobijaju dva sertifikata: Sertifikat o završenom online kursu Oracle Academy (Course Completion Certificate) i Sertifikat o položenom Oracle Academy završnom ispitu (Final Exam Certificate).

Za više informacija o načinu prijave, kursevima, obavezama i trajanju kurseva pogledajte link:

Za više informacija o Oracle Akademiji i kompaniji Oracle pogledajte link:

Prijava na kurseve i postavljanje bilo kakvih pitanja i upita vrši se preko email adresa:

oracleacademy@megatrend.edu.rs i

oracleacademy@naisbitt.edu.rs

Instrukcije za prijavu možete pogledati ovde.

Molimo da se prijave samo oni studenti koji su spremni da se posvete i da završe kurs u predviđenom periodu, jer su kvote ograničene.

Oracle Akademija Megatrend univerziteta