Ambasada Republike Poljske Vas poziva na: NOĆ ARHITEKTURE 2018

Poštovani,

Povodom obeležavanja Svetskog dana arhitekture 2018  (World Architecture Day 2018) Ambasada Republike Poljske Vas poziva na: NOĆ ARHITEKTURE 2018 – Green Architecture and Ecological Housing

Ponedeljak, 01. oktobar 2018. godine od 18.00 – 01.00 časova
Univerzitet u Beogradu – Arhitektonski fakultet
Bulevar Kralja Aleksandra 73/II sprat, Beograd

Svoje izložbe će tokom ove manifestacije predstaviti Australija, Austrija, Danska, Hrvatska, Izrael, Poljska, Slovačka i Srbija.

Tokom Noći arhitekture imaćete jedinstvenu priliku da vidite kreativne izložbe i da pogledate različite filmove po izboru zemalja učesnica sa ciljem da se približe pojedini arhitektonski stilovi i periodi, a takođe su planirana i interesantna predavanja uvaženih profesora arhitekture. U 8 sati održaće se panel diskusija na temu “Architecture … for a better world” u kojej ću učestvovati doc. dr. Luka Korlaet (Faculty of Architecture in Zagreb, Cabinet for Residential Buildings), Nenad Mitošević (Head of Commercial Section, Embassy of Denmark in Serbia) i Donna Luckman (CEO, ATA – Alternative Technology Association).

Provedite sa nama prijatno popodne, veče ili noć (izložba će biti otvorena do 01.00h) i otkrijte lepote arhitekture Evrope i sveta!

Dobro došli!!!