POZIVNICA ZA ROK KONCERT „NOVOGODIŠNJA #MEGASVIRKA“

Poštovane kolege,

Pozivamo vas da sa svojim porodicama i prijateljima prisustvujete rok koncertu “Novogodišnja #megasvirka” i da zajedno uživamo u rokenrolu omladinskih bendova u sredu 26.12. od 18 časova u holu našeg Megatrend univerziteta (Bul. Maršala Tolbuhina 8).

Takođe, vas molimo da na ovaj koncert pozovete sve studente i srednjoškolce iz vašeg okruženja.

Ovo je prva manifestacija kojom ulazimo u godinu obeležavanja 30-og rođendana i želja nam je da svoje kapacitete učinimo potpuno dostupnim kreativnim mladim ljudima koji će kod nas moći da organizuju koncerte, izložbe, seminare (itd.) i da će Megatrend univerzitet postati mesto okupljanja mladih ljudi na Novom Beogradu.

Na koncertu će svirati bend „Nestašni“ našeg studenta Saše Gambirože, tu su i srednjoškolski bendovi „Harmonium“ (ETŠ Nikola Tesla), „Drum“, „Keni nije mrtav“ i mladi o kojima su mediji „brujali“ prethodne 2-3 godine „The Churlians“.

Specialni gosti koncerta su legende našeg roka „Vlada Jet Band“.

Dođite da ovu kalendarsku godinu barem završimo veselo uz zvuke neprolaznog rokenrola.

Srdačno,

REKTORAT UNIVERZITETA