Repozitorijum

Fakultet za poslovne studije

Milica Gavrilović – datum odbrane 19.09.2014.

Ranka Mitrović – datum odbrane 16.10.2014.

Bojana Radenković Šošić – datum odbrane 22.10.2014.

Ivana Bulut – datum odbrane 28.11.2014.

Aleksandar Đorđević – datum odbrane 10.06.2015.

Marina Guzovski – datum odbrane 10.12.2015.

Đuro Đurić – datum odbrane 25.05.2016.

Dragan Dokić – datum odbrane 14.07.2016.

Aleksandar Bazić – datum odbrane 18.10.2016.

Ali Masadak – datum odbrane 09.12.2016.

Vladislav Petković – datum odbrane 15.11.2016.

Željko Tomić – datum odbrane 14.12.2016.

Biljana Grujić – datum odbrane 19.07.2017

Gvozden Jovanovic – datum odbrane 15.12.2017

Lazar Janić – datum odbrane 28.02.2018

Fakultet za kulturu i medije

Aleksandra Đurić – datum odbrane 10.10.2014.

Sanja Vučinić  – datum odbrane 12.05.2015.

Tatjana Kikić Mišić – datum odbrane 24.09.2015.

Dragan Jakovljević – datum odbrane 25.09.2015.

Marija Ranđelović – datum odbrane 29.09.2015.

Slobodan Vuletić – datum odbrane 04.12.2015.

Miroslav Knežević  – datum odbrane 30.12.2015.

Mohamed Abusbea – datum odbrane 11.03.2016.

Saša Savković – datum odbrane 26.04.2016.

Marija Boranijašević- datum odbrane 20.05.2016.

Aleksandra Milovanović- datum odbrane 07.07.2016.

Radmila Mihajlović- datum odbrane 19.10.2016.

Ivanka Adžić- datum odbrane 02.03.2017.

Vojislav Todorović- datum odbrane 10.03.2017.

Aleksandar Sarović – datum odbrane 26.10.2017

Biljana Grujicić – datum odbrane 19.10.2017

Jovan Janjić – datum odbrane 25.12.2017

Jelena Bajić – datum odbrane 31.01.2018

Borivoje Baltezarevic – datum odbrane 02.03.2018

Pravni fakultet

Aleksandra Ilić Petković – datum odbrane 16.09.2014.

Danilo Savović – datum odbrane 30.10.2014.

Ana Grbić – datum odbrane 25.05.2015.

Momčilo Sekulić  – datum odbrane 17.09.2015.

Milenko Božović  – datum odbrane 30.03.2016.

Dragana Đurić  – datum odbrane 28.06.2016.

Jasmina Benmansur – datum odbrane 30.06.2016.

Andrija Blanuša – datum odbrane 07.07.2016.

Veljko Blagojević – datum odbrane 07.07.2016.

Živanka Miladinović – datum odbrane 05.09.2016.

Ljiljana Mudrinić – datum odbrane 20.10.2016.

Aleksandra Blagojević Danilović 29.11.2016.

Bojan Petrović – datum odbrane 22.12.2016.

Nina Maksimovic – datum odbrane 17.10.2017

Ljiljana Kovacevic – datum odbrane 20.10.2017

Fakultet za umetnost i dizajn

Tatjana Burzanović – datum odbrane 23.09.2014.

Marija Aleksandrović – datum odbrane 23.09.2014.

Vera Marković – datum odbrane 13.02.2015.

Dušanka Komnenić – datum odbrane 25.09.2015.

Natalija Simeonović  – datum odbrane 16.10.2015.

Marko Kusmuk – datum odbrane 25.03.2016.

Zorica Vulević – datum odbrane 08.04.2016.

Jasmina Dugić – datum odbrane 30.05.2016.

Radovan Stanojević – datum odbrane 23.09.2016.

Geoekonomski fakultet

Brankica Pažun – datum odbrane 23.09.2014.

Ivana Nikolić – datum odbrane 22.03.2016.

Saša Gligorijević – datum odbrane 16.05.2016.

Aleksandra Jovanović – datum odbrane 02.02.2017.

Radovan Živković- datum odbrane 03.04.2017.

Fakultet za menadžment – Zaječar

Biljana Ilić – datum odbrane 01.04.2016.

Darjan Karabašević – datum odbrane 09.07.2016.

 Violeta Jovanović – datum odbrane 15.09.2016.

Andjelija Radonjić – datum odbrane 16.09.2016.

Mlađan Maksimović – datum odbrane 17.09.2016.

Dragica Stojanović – datum odbrane 20.09.2016.

Slavica Miletić – datum odbrane  10.02.2017.

Fakultet za biofarming – Bačka Topola

Nebojša Zlatković – datum odbrane 17.12.2014.

Lukač Dragomir  – datum odbrane 30.03.2016

Nikola Puvača  – datum odbrane 30.03.2016