Dana 05.03. sa pocetkom u 18h, u Megatrend klubu, Bul.M. Tolbuhina 8, gostovace istaknuti piloti Zeljko Krstic (Infinity Aviation) i Bojan Zoric (Wizz Air), u okviru tematske veceri – “Vece sa studentima FCV”.

Studenti ce tom prilikom moci da postavljaju pitanja iz avio tematike, saznaju detalje sa zanimljivih letova (u slucaju jakih turbulencija, zaledjivanja vazduhoplova, smicanja prizemnog vetra). Takodje, nasi gosti ce u opustenoj atmosferi, odgovarati na pitanja studenata u vezi performansi raznih tipova aviona, principa i planiranja leta, navigacije …

Osvezavajuca pica u klubu ce tom prilikom biti besplatna. Pozivaju se studenti svih godina Fakulteta za civilno vazduhoplovstvo da ucestvuju u ovoj zanimljivoj sesiji, kada ce biti reci i o ostalim aktivnostima vezanim za nastavu a koje FCV priprema za svoje studente.