Naši studenti koji nisu imali ispitne obaveze danas, posetili su ekskluzivno predavanje Gabrijele Vogelar (Gabriëlla Vogelaar) članice svetske mreže „GPPAC“ u organizaciji našeg partnera Istraživačkog centra za odbranu i bezbednost.
Studenti četvrte godine Pravnog fakulteta, Sanja Milutinov i Radomir Popović prisustvovali su predavanju na temu „LJudske bezbednosti i civilno-vojni odnosi“, u okviru „Bezbednosnih dijaloga“ koje organizuje ICOB.
U okviru predavanja, naši studenti su čuli primenjena i teoretska znanja u sklopu pojedinačne ljudske bezbednosti, teoriji bezbednosti države i pojedinca, i imali priliku da diskutuju o ovom relativno novom pojmu sa ekspertom.
Ovo je bio samo jedan primer dobre saradnje Pravnog fakulteta Megatrend univerziteta i Istraživačkog centra za odbranu i bezbednost, i nadamo se da će ih biti još mnogo u godinama koje dolaze.