Predmet: RIMSKO PRAVO

E-mail: spetrovic@megatrend.edu.rs

Konsultacije: Četvrtkom od 15h do 16.45h, kabinet br. 60

Poštovane kolege,

Obaveštavam vas da će ČETVRTI kolokvijum iz predmeta rimsko pravo biti održan 20. maja 2019. godine.

Za ČETVRTI kolokvijum uči se gradivo iz knjige „Rimsko pravo“ – Prof. dr Miroslav Milošević od stranice 409-435.

Studenti se dele u dva grupe.

Prva grupa (broj indeksa od 01 do 31) polaže u terminu od 16h do 18h.

Druga grupa (broj indeksa od 32 do 62) polaže u terminu od 18h do 20h.

Kolokvijum će biti organizovan u sali u kojoj imamo ponedeljkom redovna predavanja (A4).

Na kolokvijum je neophodno poneti indeks ili ličnu kartu sa sobom.

Mobilni telefon mora biti isključen za vreme trajanja kolokvijuma.

***Ukoliko se neki student naknadno upisao i želi da polaže ČETVRTI kolokvijum, potrebno je samo da sa sobom ponese indeks i da dođe u terminu od 18h.

***27. maja 2019. godine u terminu redovnih predavanja, od 16h, sala A4, svi studenti koji nisu položili neki od prethodnih kolokvijuma, moći će da polažu taj kolokvijum koji nisu položili ili žele da poprave ocenu sa nekog od već održanih kolokvijuma, obzirom da na predmetu RIMSKO PRAVO nije bilo popravnih kolokvijuma.

***3. juna 2019. godine je predrok, kad će svi studenti već biti putem interneta informisani o predlozima ocena koje su ostvarili na osnovu kolokvijuma, odbranjenih eseja, aktivnosti na nastavi i prisustva na nastavi. Svaki student koji bude želeo da odgovara za veću ocenu, takođe će to moći da učini i u predroku, ako bude zadovoljan ocenom – u redovnom ispitnom roku kad prijavi ispit, dolazi samo da mu/joj se ocena upiše u indeks.

S poštovanjem,

dr Slobodan Petrović