Uvažene kolege, ovim putem vas obaveštavam da časove iz predmeta retorika ćemo imati u malo izmenjenim terminima. U četvrtak, 23. maja 2019., zbog putovanja na Međunarodni naučni skup u Budimpeštu, neću moći da držim nastavu, te ćemo taj čas nadoknaditi u utorak, 21. maja 2019. godine od 12.30h do 16h u sali S1 (svečana sala u kojoj ćemo imati takmičenje u besedništvu). Takođe vas obaveštavam, da zbog poslovnog putovanja u Republiku Austriju, na Internacionalni politički forum, neću boraviti u zemlji 7 dana, te da nastavu iz predmeta RETORIKA predviđenu za 6. jun 2019. godine ćemo imati 28. maja 2019. od 12.30h do 16h u sali S1 (svečana sala u kojoj ćemo imati takmičenje u besedništvu).

Ovi termini spadaju u vreme kad po rasporedu imam i konsultativnu nastavu i za studente master studija. Iz tog razloga molim studente master studija, kao i sve ostale studente, da me za sva pitanja i nedoumice/pomoć potraže u redovnom terminu kada držim nastavu ponedeljkom od 16h do 20h u sali A4, utorkom od 09h do 12h u sali A4 ili mi mogu  pisati na E-mail: slobpetrovic@yahoo.de

Unapred vam se srdačno zahvaljujem na razumevanju i toleranciji.

S poštovanjem,

dr Slobodan Petrović