O B A V E Š T E NJ E

1. Obaveštavaju se studenti Osnovnih studija, Pravni fakultet, II godina, da će se iz predmeta Politički sistem, nastavnik doc. dr Ljiljana Krstić, dana 27. maja 2020.godine od 11 do 11:45h održati drugi kolokvijum – online.

Svi zainteresovani studenti treba do ponedeljka 25. aprila 2020.godine da pošalju na mail: doc.drljiljanakrstic@gmail.com, svoje mail adrese, kako bi im se elektronskim putem dostavio test na ličnu mail adresu.

1. Takođe, obaveštavaju se studenti iz prethodnih godina koji nisu položili Politički sistem,da će se dana 27. maja od 13 do 13:45h održati online ispit – majski ispitni rok.

Svi zainteresovani studenti treba do ponedeljka 25. aprila poslati na mail: doc.drljiljanakrstic@gmail.com, svoje mail adrese, kako bi im se elektronskim putem dostavio test na ličnu mail adresu.