ZLATNA ZNAČKA TIJANI RAJKOVIĆ

U grupi kulturnih radnika i stvaralaca kojima je nedavno pripala ovogodišnja Zlatna značka za doprinos kulturi u Srbiji i na svesrpskom kulturnom prostoru nalazi se i naša studentkinja master programa Tijana Rajković.

Priznanje dodeljuje Kulturno-prosvetna zajednica Srbije u saradnji s Ministarstvom za kulturu i informisanje i Upravom za dijasporu.

Tijana Rajković diplomirala je s odličnim uspehom novinarstvo na FKM, gde sada okončava, takođe s najvišim ocenama, studije komunikologije na master programu. Učestvovala je u organizovanju niza kulturnih i medijskih događaja. Član je Upravnog odbora Matice iseljenika Srbije i dopisnik Srpskog radio Čikaga. Saradnik je odeljenja za odnose s javnošću Megatrend univerziteta.

Priznanje je uručeno na svečanosti održanoj u Narodnom pozorištu u Beogradu.

Čestitamo mladoj koleginici i želimo još nove uspehe.