KONKURS ZA PROMOTERE STUDIJSKIH PROGRAMA U OKRUZIMA SRBIJE

Opis posla: predstavljanje studijskih programa Megatrend univerziteta svih nivoa (osnovne, master i doktorske studije) potencijalnim studentima u okruzima Srbije https://sh.wikipedia.org/wiki/Okruzi_Srbije; priprema predloga ugovora o studiranju u Beogradu, na fakultetu/akreditovanom centru Megatrend univerziteta u okrugu ili ugovora o studiranju na daljinu.

Kvalifikacije: visoka stručna sprema u obimu od najmanje 240 ESPB bodova ili master akademske studije; radno iskustvo u trajanju od najmanje tri godine na poslovima posredovanja, promocije, marketinga ili odnosa s javnošću; veština komunikacije, prezentacije, organizacione sposobnosti, timski rad. Poželjno je iskustvo u oblasti rukovođenja u oblasti obrazovanja.

Aktivnosti promotera: obezbeđuje prostor za promociju, pruža logističku i marketinšku podršku, shodno zaključenom ugovoru sa Megatrend univerzitetom.

Vrsta zaposlenja: ugovorni odnos shodno ugovoru o obavljanju poslova promotera studijskih programa u okruzima Srbije. Naknada je u skladu sa Pravilnikom, shodno ostvarenom rezultatu (procentualno učešće u prihodu).

Rok za podnošenje prijave na konkurs: otvoren.

Prijave na javni konkurs sa dokazima o ispunjavanju uslova javnog konkursa, dostaviti u zatvorenoj koverti sa naznakom „Zameniku rektora – Prijava na javni konkurs za promotera studijskih programa u okruzima Srbije“ – Megatrend univerzitet, Bulevar maršala Tolbuhina 8, Beograd. Dodatne informacije o konkursu se mogu dobiti putem mejla: mrabrenovic@megatrend.edu.rs

Sadržina prijave na konkurs: Prijava na konkurs sadrži podatke o konkursu, lične podatke, adresu stanovanja, telefon i elektronsku adresu. Uz prijavu na javni konkurs priložiti sledeću dokumentaciju u originalu ili u overenoj fotokopiji diplome (ne starije od 6 meseci): izvod iz matične knjige rođenih, uverenje o državljanstvu, diplomu o završenom fakultetu, dokaz o radnom iskustvu sa kretanjem u službi odnosno prikaz kapaciteta za obavljanje navedenog posla. Poželjno je da kandidat, nakon upoznavanja sa studijskim programima koji su na sajtu Univerziteta, priloži kraći predlog plana rada.