MATURANTI IZ SMEDEREVA POKAZALI VELIKU RADOZNALOST ZA NAŠE STUDIJSKE PROGRAME

Promocija našeg univerziteta nastavljena je posetom smederevskim srednjim školama: Tehničkoj, Poljoprivrednoj i Ekonomsko-trgovinskoj. Promotivni tim sačinjavali su prof. dr Vojkan Zorić sa Fakulteta za civilno vazduhoplovstvo, doc. dr Momčilo Jokić sa Fakulteta za kulturu i medije, doc. dr Slobodan Petrović sa Pravnog fakulteta i asistent Milena Bokić, doktorantkinja Fakulteta za poslovne studije. Srdačan doček upriličili su Branče Stojanović i Dragan Stojnić iz Gradske uprave u Smederevu, direktori navedenih škola sa svojim timovima i student Fakulteta za kulturu i medije Miljan Guberinić, koji je bio vodič i moderator. Više stotina učenika završnih godina s pažnjom je pratilo izlaganja gostujućih profesora. Posebnu zainteresovanost učenici su iskazali za ponuđenu akciju o besplatnoj školarini za 2. i 4. godinu OAS, kao i za studijske posete inostranstvu putem „Erazmus“ i „Erazmus+“ programa.