NAŠA STUDENTKINJA MILICA MANDIĆ OSVOJILA DRUGO OLIMPIJSKO ZLATO

Istaknuta sportistkinja Milica Mandić osvojila je na minulim Olimpijskim igrama u Tokiju zlatnu medalju u tekvondou. Ovo je njeno drugo olimpijsko zlato u ovom sportu: na Olimpijskim igrama u Londonu pre devet godina Milica Mandić je takođe bila najbolja, pobedivši sve protivnice.Ta medalja je prvo zlato u čitavoj istoriji olimpijskog sporta u samostalnoj Srbiji.

Milica je studentkinja Fakulteta za kulturu i medije Megatrend unuverziteta. S odličnim uspehom je, kao naš stipendista, završila Smer za odnose s javnošću a potom nastavila na master programu FKM, gde takođe ima odlične ocene.

Rektor Unuverziteta, prof. dr Mića Jovanović, čestitao je Milici Mandić u ime svih nastanvika i studenata, kao i u svoje ime.