NAŠI STUDENTI, NASTAVNICI I ALUMNISTI NA ISTAKNUTIM POZICIJAMA U PARLAMENTU I IZVRŠNOJ VLASTI

Studenti, nastavnici i alumnisti Megatrenda (oni koji su ranije diplomirali na nekom fakultetu Megatrendove akademske porodice) dobili su važna zaduženja u novom sazivu Narodne skupštine, Vlade Srbije i izvršnoj vlasti.

Naš student Nikola Lazić (FKM) izabran je u Parlament kao najmlađi poslanik. Bio je i član radnog predsedništva na prvoj sednici Narodne skupštine.

Naš alumnista Stefan Krkobabić, koji je pre nekoliko godina diplomirao na FKM, izabran je za potpredsednika Narodne skupštine Republike Srbije.

Naša profesorka dr Zorana Mihajlović (GEF) izabrana je u Parlamentu za ministra energetike i potpredsednika Vlade Srbije.

Dr Nebojša Stefanović, koji je doktorirao ekonomiju na FPS-u, izabran je za ministra odbrane i potpredsednika Vlade Srbije.

Irena Vujović, koja je ekonomsko obrazovanje stekla na Megatrendu, posle uspešnog mandata na čelu beogradske opštine Savski venac, izabrana je za ministra zaštite životne sredine.

Naš alumnista Aleksandar Antić, koji se obrazovao na FPS-u, posle uspešnog mandata na dužnosti ministra za energetiku, imenovan je za direktora Javnog preduzeća „Koridori Srbije“.

Još nekoliko naših svršenih diplomaca, članova Megatrendovog ALUMNI-kluba, imenovano je za državne sekretare i pomoćnike ministra, kao i na odgovorne poslove u organima lokalne samouprave.

Njihovi profesori i kolege srdačno im čestitaju i žele nove uspehe u radu.