Održano predavanje „Etika i integritet u javnom sektoru“

Dana 19. marta 2019. smo imali tu čast da na predavanjima iz predmeta „Pravna etika“, ugostimo sudiju Prekršajnog suda u Beogradu Oliveru Ristanović i upraviteljku Prekršajnog suda u Beogradu Zoranu Antić. Gošće su održale predavanje na temu etike i integriteta u javnom sektoru.
Prisutni studenti su imali priliku da slušaju predavanje koje je obavezno za sve zaposlene u javnom sektoru u Republici Srbiji, da nauče mnoge stvari koje se pojavljuju u praksi i pitaju sve što ih zanima.
Organizaciju ovog predavanja ostvario je Studentski parlament Pravnog fakulteta, na inicijativu predsednik SPPFMU Radomira Popovića, uz podršku v.d. dekana i profesora.
Predavanju su prisustvovali v.d. dekana, doc. dr Andrija Blanuša i dr Slobodan Petrović.