PODRŠKA ALUMNISTKINJE IZ ITALIJE: REČI AKADEMIKA RAKIĆA STIŽU DO SRCA

Danas više nego ikada ranije pratim sajt Univerziteta Megatrend, jer je u vremenu u kom je pandemija duboko pogodila svaki oblik društvenog života, univerzitetski sajt postao most koji povezuje ne samo studente sa profesorima, već i Beograd i Srbiju sa svetom.

Uobičajeni pregled sajta Univerziteta na kom sam imala sreću i čast da učim i doktoriram pod mentorstvom prof. dr Milivoja Pavlovića, ovih dana je zadobio šire i dublje značenje: informativno, naučno, ali nadasve emotivno. Stoga reći akademika Ljubiše Rakića stižu direktno do srca, pa misli svih nas koji smo daleko, ali tesno vezani za Univerzitet Megatrend jesu ohrabrenje, podrška, ljubav i sve one male i velike stvari sto kreiraju i oplemenjuju život svakog člana velike porodice našeg Univerziteta.

Iz Rima, gde mere vanrednog stanja traju već punih mesec dana, zahvaljujem akademiku Rakiću na toplom i snažnom pozivu da istrajemo u borbi protiv pandemije, da izdržimo u ovoj teškoj situaciji i što pre se vratimo, zdravi i radosni, nasim radinim obavezama i novim naučnim izazovima.

Upućujem pozdrave svim studentima Megatrenda, sadašnjim, bivšim i budućim, svim zaposlenima, profesorima i  Upravi, a posebno Vama, akademiče Rakuću, rektoru Univerziteta prof. dr Mići Jovanoviću, dekanu Fakulteta za kulturu i medije na kom sam doktorirala prof. dr Draganu Nikodijeviću,  i čoveku kome dugujem veliki deo onoga što znam i što jesam, mom mentoru.

Zahvalno i punim srcem, dr Mila Mihajlović