Poseta Narodnoj skupštini Republike Srbije

Studenti Fakulteta za poslovne studije, pod rukovodstvom prof. dr Aleksandre Tošović-Stevanović,  u ponedeljak, 24.12.2018. godine, posetili su Narodnu skupštinu Republike Srbije.

Studente je dočekala predstavnica Grupe za edukaciju i prezentaciju skupštinske baštine, koja je ukratko predstavila organizaciju i rad Narodne skupštine i način ostvarivanja prava i dužnosti narodnih poslanika. Studenti su imali prilike da vide prostorije koje zauzimaju najznačajnije mesto u Skupštini, a to su: velika i mala plenarna sala, veliki hol, biblioteka Narodne skupštine, kao i salon kneza Pavla.

Tokom posete, studenti osnovnih i master studija Fakulteta za poslovne studije imali su priliku da se bliže upoznaju sa istorijatom i umetničkim vrednostima zdanja Doma Narodne skupštine.