Veliki uspeh srpskih tekvondistkinja u Sofiji

Studentkinja Megatrend univerziteta (FKM) Milica Mandić još jednom je obradovala srpsku sportsku javnost zlatnom medaljom.

Ona je na Otvorenim Igrama u Sofiji, u kategoriji do 73 kg, osvojila najsjajnije odličje, dok je njena klupska koleginica, takođe student našeg Univerziteta, Vanja Stanković, osvojila bronzanu medalju u kategoriji do 49 kg.

Drago mi je sto sam nastavila niz rezultata i osvojila maksimalnih 40 bodova na međunarodnim turnirima. Ovo je bio još jedan test za mene pred Svetsko prvenstvo, i vraćam se kući zadovoljna. Sada slede teške pripreme, još test mečeva, ali radujem se pripremnom periodu i radu na sebi. Hvala Draganu Joviću, kao i celom timu koji je bio uz mene danas “- istakla je Milica Mandić aktuelna svetska šampionka.

Kolege sa Megatrend univerziteta iskreno čestitaju.