VELIKO INTERESOVANJE STUDENATA ZA PROGRAM „Erazmus plus“

Megatrend univerzitet je i ove godine organizovao susret sa svim zainteresovanim studentima radi boljeg upoznavanja sa programom „Erazmus plus“ stipendirane mobilnosti. U četvrtak, 13. maja, u najvećem amfiteatru univerzitetskog zdanja na Novom Beogradu, studentima su predstavljene pojedinosti programa i pogodnosti koje se nude. Sa studentima su razgovarali prof. dr Dragan Ćalović, savetnik Odeljenja za medjunarodnu saradnju, master Ivana Mirevska, koordinator Odeljenja za medjunarodnu saradnju, i Oleg Slatina, predsednik Studentske „Erazmus mreže Srbije“ i student Pravnog fakulteta Megatrend univerziteta. Detaljnije informacije o programu i konkursima koji će uskoro biti raspisani mogu se dobiti na telefon:
011/220-30-87 (Ivana Mirevska), ili na imejl: erasmus@megatrend.edu.rs, kancelarija broj 1.