ZAJEČAR BOGATIJI ZA 30 NOVIH EKONOMISTA

Studentima Fakulteta za menadžment u Zaječaru svečano su uručene diplome.

Katarina Živković završila je osnovne studije ekonomije sa prosečnom ocenom 8,90, na ovom fakultetu.

Velika mi je čast i zadovoljstvo što sam bila student Fakulteta za menadžment u Zaječaru. Zahvalila bih svim profesorima, kao i dekanu. Nastavila sam sa master studijama i u međuvremenu želim da svoje znanje podignem na viši nivo. Planovi su da što pre nađem posao”, istakla je Katarina Živković.

Megatrend univerzitet ima dobre planove za budućnost. Uprava univerziteta stalno radi na podizanju kvaliteta nastavnih programa”, poručio je prof. dr Mihajlo Rabrenović, zamenik rektora Megatrend univerziteta.

Megatrend univerzitet ima u planovima reorganizaciju, kako bi se programi još više prilagodili studentima i potrebama privrede. Učinićemo sve da potvrdimo poziciju koju imamo na mapi Srbije. Fakultet za menadžment u Zaječaru jedan je od najboljih fakulteta Megatrend univerziteta. Ovaj fakultet, na čelu sa dekanom Draganom Mihajlovićem, postigao je izvanredne rezultate. Ovi diplomci će pokazati da se znanja stečena na ovom fakultetu mogu verifikovati i u praksi”, rekao je Rabrenović.

Uspeh u daljem radu, svršenim diplomcima poželela je i Marina Milić, zamenica gradonačelnika Zaječara.

Čast mi je da prisustvujem ovom svečanom trenutku. Grad Zaječar je radio na tome da stvori uslove da zaposli svršene studente, ali i sve one bez posla. Drago nam je što će i neki studenti, koji su dobili diplome, svoje znanje moći u svom gradu da pokažu i unovče u fabrici koja će biti izgrađena. Cilj nam je da nam deca ostaju u gradu i u zemlji, i ovde zasnivaju radni odnos”, kaže Marina Milić.

Prilikom ovogodišnjeg upisa uslovi studiranja za sve brucoše ostaće isti. Posle dve godine čekanja i brojnih procedura, napokon je akreditovan program poslovne informatike na strukovnim studijama. Ovo je jedna od boljih generacija diplomaca”, rekao je, između ostalog, prof. Dragan Mihajlović, dekan Fakulteta za menadžment u Zaječaru.

Mihajlović je podsetio da će tokom marta tradicionalno na Fakultetu biti organizovani Dani otvorenih vrata za sve buduće studente i njihove roditelje.