PROF. DR SUNG-JO PARK

Profesor doktor Sung-Jo Park, profesor slobodnog univerziteta u Berlinu, osnivač je Evroazijske asocijacije za studije menadžmenta, generalni je sekretar Virtualnog univerziteta N.E.W.S, potpredsednik je za međunarodne poslove našeg univerziteta.

Sung Jo Park je profesor na Poslovnoj školi KAIST u Seulu, Koreja.

Nekada je bio dekan i potpredsednik KAIST (Korejskog naprednog instituta za nauku i tehnologiju) i radio je kao predsednik osnivač AAPBS. Takođe je bio član odbora AACSB. Profesor Park je doktorirao na Univerzitetu države Mičigen 1978. godine i radi za KAIST od 1980. godine.

Deset godina je bio savetnik ili profesor konsultant za Grupaciju Samsung koja, između ostalog, obuhvata i kompanije Samsung Corning, Samsung SDS, Samsung Advanced Institute of Technology (R&D Think-Tank). Bio je član Savetodavnog veća za nauku i tehnologiju korejskog predsedništva, a trenutno je doživotni član Korejske akademije za nauku i tehnologiju.